Aparthotel Parque Santiago III, Tenerife ⭐️⭐️⭐️
Spanje | Canarische Eilanden | Tenerife | Playa de las Américas
Spanje | Canarische Eilanden | Tenerife | Playa de las Américas
Parque Santiago III wordt aanbevolen door 94% van de gasten en krijgt een 8.1 op basis van 546 geverifieerde reviews (bron: HolidayCheck). De accommodatie scoort bovengemiddeld op service, ontspanning en entertainment, faciliteiten en locatie.
Dit appartementencomplex ligt direct aan het zandstrand, centraal in Playa de las Américas.
Dit complex beschikt over een lift en een receptie. Een wasservice is beschikbaar. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet (tegen toeslag). Naast een supermarkt zijn andere winkels voorhanden. Op het terrein van het complex bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats.
In de kamers is een ventilator voorhanden. Tot de standaarduitrusting van de meeste kamers behoort een balkon dat voor extra rust en ontspanning tijdens het verblijf zorgt. Het is ook mogelijk om aparte slaapkamers te boeken. Voor de jongste gasten staan kinderbedjes klaar. Waardevolle spullen kunnen veilig in een kluis worden opgeborgen. De kamers bieden een kitchenette met een koelkast, een magnetron en een thee-/koffiezetapparaat. Voor optimaal comfort zorgen een telefoon en satelliettelevisie. Een douche behoort tot de inrichting van de badkamers.
Het zwemcomplex met buitenbaden en zone voor kinderen is geschikt voor actieve ontspanning en aquarobicstrainingen. In het zwembadcomplex bevindt zich bovendien een whirlpool, een waterglijbaan en een zwembadbar. Op het zonneterras staan comfortabele ligstoelen en schaduwrijke parasols klaar voor gebruik. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals een fitnessstudio en een spa zorgen voor de nodige afwisseling.
Een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Er kan halfpension worden geboekt. Ontbijt en een avondmenu zorgen dagelijks voor een culinair highlight. Glutenvrije maaltijden en vegetarische gerechten worden op aanvraag bereid.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa en MasterCard.
© Giata GmbH (1996–2023)
Aparthotel Parque Santiago III ligt op 50 meter van het strand en op 100 meter van het centrum. De transfertijd vanaf het vliegveld naar Playa de las Américas bedraagt circa 43 minuten.
Playa de Las Americas is een zeer toeristische badplaats in het zuidwesten van Tenerife waar zowel overdag als ’s avonds veel te beleven is. Meer over Playa de las Américas
Tenerife is het grootste van de Canarische eilanden, dat over grote, toeristische badplaatsen met watersportmogelijkheden beschikt, maar ook over mooie dorpjes en ongerepte natuur. Meer over Tenerife
![]() |
Playa de las Américas Plaatsen |
1,1 km |
![]() |
Los Cristianos Plaatsen |
1,6 km |
![]() |
Costa Adeje Plaatsen |
7,6 km |
![]() |
Barranco del Infierno Bezienswaardigheden |
8,0 km |
![]() |
Vilaflor Bezienswaardigheden |
14,8 km |
![]() |
Puerto de Santiago Plaatsen |
22,8 km |
Bekijk de Playa de las Américas weersverwachting voor 14 dagen
![]() |
Parque Santiago III 8.1 Tenerife, Playa de las Américas |
Royal gebruikt slechts één cookie (RS; noodzakelijk voor het functioneren van deze website, verloopt na uw sessie). Wij verzamelen alleen anonieme statistieken en delen geen bezoekersgegevens met derden.